İL EMNİYET MÜDÜRÜ FEVZİ BİLGİÇ'TEN VEDA ZİYARETİ
Emniyet Genel Müdürlüğü emrine atanan Manisa Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Geriter ’i ziyaret ederek, vedalaştı.

Manisa’da üç buçuk yıldan beri görev yapan İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç,  Emniyet Genel Müdürlüğü emrine atandı. Veda ziyaretleri kapsamında Manisa Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç,  Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Geriter i ziyaret ederek, vedalaştı. Başkan Geriter,  Bilgiç’e Manisa’ya yapmış olduğu hizmet nedeniyle teşekkür ederek şöyle dedi; “Şahsım ve Manisa Esnaf ve Sanatkarları adına bugüne kadar şehzadeler şehrimizin huzuru, rahatı için gece gündüz demeden mesai mefhumu gözetmeden, çalışarak hizmet ettiği için teşekkür ediyoruz.. Sizi her zaman hizmetlerinizle, çalışkanlığınızla, emeğinizle, fedakarlığınızla, anacağız. Bundan sonraki yaşamınızda başarılar dilerim. İnşallah bundan sonraki süreç içerisinde de daha güzel, önemli görevlerde yer almanızı diliyorum. Biz Sayın Müdürümüzü, gece yarısı halkın huzuru, refahı için sokakta yürürken, sabaha karşı operasyon takip ederken, hepsinden de önemlisi 15 Temmuz gecesi ortaya koymuş olduğu kahramanlıklarıyla her zaman hayırla, duayla, şükranla anacağız. Kapımız, gönlümüz, yüreğimiz sayın müdürümüz ve ailesine her zaman açık olacaktır.”

Manisa Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç de Manisa’da görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.  Başkan Geriter, ziyaretin anısına Bilgiç’e tablo hediye etti.

Birlik Başkanı
MESOB Kurumsal (Arşiv)
T.C. Kimlik
Parola
Duyurular
Sayılarla MESOB
İlçe Seçiniz
  30 Haziran 2015 itibariyle Sicil Müdürlüğümüze kayıtlı 46961 üye bulunmaktadır.
İletişim

Anasayfa     MESOB     Esnaf ve Sanatkarlar     Projeler     Güncel     İletişim

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.